Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Kartal E.C.A. Kombi Servisi

18.06.2019
19
Kartal E.C.A. Kombi Servisi, kombilere yılda bir kez yapılması gereken bakımları kusursuz olarak yerine getirmektedir. Servis sadece bakım hizmetini değil, tamir beklentilerini de garantili olarak karşılamaktadır. Kombide meydana gelen bir sorunu en kısa sürede çözmenin en uygun yolu da E.C.A. Kombi Servisi’nden hizmet almaktır. Kartal’ın tüm mahallelerine hizmet sunan Kartal Kombi Servisi, aynı gün içinde sorunlara müdahale edebilecek donanıma sahiptir. Gelişmiş teknik altyapısı ve uzman personeli ile kombi kullanıcılarının ihtiyaçlarını gideren kombi servisi, sorunlara yerinde ve kalıcı çözümler üretmektedir. Eski ve yeni tüm kombilere teknik destek sağlayan servis, bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombilerdeki tüm arızaları kısa süre içinde ortadan kaldırmaktadır. 
Tüm E.C.A. Kombilere Servis Desteği Sunulmaktadır
E.C.A. Kartal Kombi Servisi, yeterince ısıtmayan, su akıtan, ses yapan tüm E.C.A. kombi modellerindeki bu ve benzeri sorunları ortadan kaldırmaktadır. Profesyonel ve kalıcı çözümler sunan Kartal Kombi Servisi, özel eğitim almış teknik personeli ile hizmet vermektedir. Kombi servisinden destek almak için çağrı merkezini aramak yeterlidir. Merkezdeki görevli personel, arıza ile ilgili bilgiyi alır almaz en yakın noktadaki mobil ekibe bilgi vermekte, böylece ekip ulaşarak sorunu çözmektedir.

 Kartal-E.C.A.-Kombi-Servisi 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: