Kadıköy kombi servisi

Kadıköy kombi servisi


Kadıköy kombi servisi, Kadıköy kombi tamiri, Kadıköy kombi bakımı, Kadıköy kombi onarımı, Kadıköy kombi arızaları, Kadıköy kombi montajı, Kadıköy kombi petek bakımı, Kadıköy Kombi teknik sorunları gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz. İstanbul'un Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde 15 yılı aşkın kurumsal hizmet kalitesi ile müşterilerimize kombi servis hizmeti vermekteyiz. Kombilerinizin tamirinde, onarımında, bakımında kalifiye ekiplerimizle, 7/24 Gezici mobil servislerimiz ile İstanbul Kadıköy bölgesinde Kadıköy kombi servisi hizmetini sağlamaktayız.

Kadıköy kombi servisi

Deneyimli ve sertifikalı ekiplerimiz, Kadıköy bölgesinde, ihtiyacınız olan tüm kombi arıza, onarım, tamir, bakım, montaj hizmetlerini vermektedir. İstanbul Kadıköy ilçesinin 21 Mahallesi'ne aynı anda hizmet vermektedir. İstanbul Kadıköy 19 mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa, semtlerine servis sunuyoruz. Kadıköy her mahallesi için ayrı gezici mobil ekiplerimiz de bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy hizmet verdiğimiz bölgeler;

Kadıköy kombi servisi

İstanbul Kadıköy Kombi Servisi, hizmet verdiğimiz markalar

İstanbul Kadıköy Kombi Servisi, hizmet verdiğimiz markalar

Ayrıca, hizmetlerimizde Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferrolli, Thermex, İmmergas, Vestel, Beretta, semtlerinde, her türlü hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamirlerini de yapmaktayız.

Kadıköy kombi servisi, kombi arıza nedenleri

Kadıköy kombi servisi, kombi arıza nedenleri

Kadıköy kombi servisi, kombinizde meydana gelen arızaların, örneğin; kombim çalışmıyor, kombi suyunun düşmesi, kombi suyu ısıtmaması, kombi ateşlememesi, kombim çalışıyor ama ısıtmıyor, kombim çalışıyor ama musluktan sıcak su gelmiyor, kombim su akıtıyor, kombim ateşleme yapmıyor, kombim yanarken patlama yapıyor gibi birçok sorununuzu çözmekteyiz.

Kadıköy Kombi Servisi, tüm kombi kullanıcılarına internet üzerinden ya da telefonla ulaşma imkanı sunmaktadır. Kombi servisinde görev yapan teknik ekibe online olarak ya da telefonla kombide yaşanan sorunla ilgili tüm şikayetlerin aktarılması ve randevu talep edilmesi mümkündür. Kombide yaşanan arızanın telefonla çözülebilecek gibiyse teknik servis personeli bu konuda destek sunmakta ve arızanın kolay bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Kombide meydana gelen arıza parça değişimi ve benzeri bir sorundan kaynaklanıyorsa teknik servis ekibi adrese gelerek cihazın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Kombi ve peteklerinizin tüm bakımı, onarımı, tamiri, kalifiye ustalarımız ile yapılmaktadır. Her ilçede iki ayrı mobil gezici ekibimiz bulunmaktadır.  Eğer peteklerinizde veya kombinize herhangi bir ısınma sorunu var ise yetkili servis olarak bize ulaşabilirsiniz. Petekleriniz de ısınma sorunu var ise reglaj ayarını yetkili servisimize yaptırmanız tavsiye edilir.  Kombiniz tesisata sıcak suyu iletirken uzak peteklere de sıcak suyun ulaşmasını sağlar.  Onun için peteklerinizin reglaj ayarını yapmanız önerilir. Reglaj ayarı dönen suyun dönüşünü zorlaştırır sıcaklığın peteklerde daha uzun süre kalmasını sağlar. Böylelikle yakıt tasarrufu da sağlamış olursunuz. Kombinizin  ve peteklerin, bakım, onarım, tamir ve servis hizmetleri için müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, kurumsal destek alabilirsiniz.

Kış ayları yaklaşınca ısınmak için kombiden yararlanılmaktadır ancak cihazın sorunsuz olarak çalışması için sonbahar ayında mutlaka bakım yapılmalıdır. Bilindiği gibi kombiler kış süresince sürekli olarak çalışmakta, bunun sonucunda da pazı aksamlarında aşınmalar söz konusu olmaktadır. Ayrıca sürekli çalışmasından dolayı kombinin filtrelerinde de tıkanıklık meydana gelebilmektedir. Bu durumda cihazın, ortamın ısınmasını sağlamak için daha fazla enerji harcaması gereklidir. Bu da doğalgaz faturasının yükselmesi anlamın gelmektedir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak için Kadıköy Kombi Servisi ile iletişime geçilmesi ve periyodik bakım hizmeti alınması tavsiye edilmektedir.

Çevreci olarak nitelendirilen cihazları arasında bulunan kombiler, Türkiye’de çok sayıda kullanıcıyla sahiptir. İstanbul Kadıköy’deki kombi kullanıcılarına teknik destek de Kadıköy Kombi Servisi tarafından verilmektedir. Kombi Servisi, cihazların uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için periyodik bakımlarının aksatılmaması gerektiğini vurgulamaktadır. Servis bakımlı olan kombilerin çalışma ömrü uzamakta, ısı kaybı olmadan sürekli verim alınmaktadır. Ayrıca bakımları zamanında yapılan kombiler enerji tasarrufu sağlamakta, bu da doğalgaz faturasının kabarmamasını sağlamaktadır. Kadıköy Kombi Servisi tarafından sunulan periyodik bakım işlemlerinde cihazın sıcak su ve ısıtma durumu kontrol edilmekte, su sızdırmazlık kontrolünün yanı sına tozlanma kontrolü yapılmaktadır. Bakım sırasında kombinin yanma odası brülörü temizlenmekte, ayrıca içindeki elektrik ve elektronik bağların kontrolü gerçekleştirilmektedir. Kadıköy Kombi Servisi tarafından sunulan bakım hizmetinde kombi baca fanı ile genleşme tankının kontrolü yapılmakta, bar basınç seviyesi ayarlanmakta, cihazın filtreleri temizlenmektedir. Kadıköy Kombi Servisi, müşterilerine kaliteli bir hizmet verebilmek için hem altyapısını geliştirmekte, hem de teknik servisine sektördeki son gelişmelerle ilgili eğitim vermektedir. Bu sayede kombilerdeki teknolojik gelişmelere kolaylıkla ayak uyduran Kombi Servisi, kombi sahiplerine kusursuz ve güvenli hizmet sunmaktadır. Günümüzde kombiler günlük hayatta kullanılan en önemli elektronik cihazların arasında gelmektedir. Kış aylarında ısınma ve sıcak su, yaz aylarında ise yalnızca sıcak su ihtiyacı için kullanılan kombilerin sağlıklı çalışabilmesi için belli aralıklarla bakımlarını yapılması gereklidir. Bakımı aksatılmayan kombilerin verimi artmakta, ayrıca enerji sarfiyatı azalmaktadır. Dolayısı ile ekonomik bir ısınma mümkün olmaktadır. 

kombi ile herhangi bir şikayet söz konusu olduğunda Kadıköy Kombi Servisi ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Kadıköy’in her noktasına, ayrıca İstanbul’un Anadolu yakasının her bölgesine kombilerle ilgili tamir, bakım ve montaj hizmeti sunan Kadıköy Kombi Servisi, sorunları kısa süre içinde ortadan kaldırmakta ve kombinin sorunsuz bir şekilde çalışmasına devam etmesini sağlamaktadır. Kombi servisinin parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullandığı da unutulmamalıdır. Kadıköy Kombi Servisi, tarafından geliştirilen bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombilerle ilgili tüm sorunları giderebilecek teknik altyapıya sahiptir. Teknolojinin sürekli olarak ilerlemesine karşın ömür boyu kullanılabilecek cihazların üretiminin gerçekleştirilmesi söz konusu değildir. Her cihazın bir kullanım ömrü vardır ve yapılması gereken, bu ömrü mümkün olduğunca uzatmaktır. Bunun için özellikle kombilere yılda iki kez bakım yapılması tavsiye edilmektedir. Kombi Servisi, bakım sırasında arızalanması muhtemel parçaların tespitini yapmakta, değişimi için de kombi sahibine öneri getirmektedir. Kombi kullanıcısının değişim olmadığında nelerle karşı karşıya kalabileceğinin de tam olarak anlatılması gereklidir ve bunu sağlayacak olan da profesyonel teknik servis ekibidir. Kadıköy Kombi Servisi, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek teknik personeline buna göre eğitim vermekte, ayrıca altyapısını da hem eski teknolojilere hem de en son teknolojilere uyumlu hale getirmektedir. Çünkü yaşam alanlarında en son teknoloji ile geliştirilmiş cihazlar olduğu gibi, yıllar önce üretilmiş kombilerin de kullanıldığı bilinmektedir. Kadıköy Kombi Servisi, hangi teknoloji ile tasarlanmış olursa olsun tüm kombilere güvenli teknik destek sunmaktadır.

Kadıköy kombi servisi, kombi bakımı

Kadıköy kombi servisi, hizmet bölgelerimizden, önemli site ve lokasyonlar;

Yeni defne apartmanı, Şaşmaz plaza, Basın sitesi yöneticiliği, Kuleli köşk konutları, Kozyatağı vitrin sitesi a ve b blok yöneticiliği, Tcdd, Perdemsaç plaza, Deniz apartmanı, Işıksaçan resıdence, Erdem sitesi, Yolaç iş merkezi, Gökdeniz, Arte verde sitesi yöneticiliği, İstanbul gıda, tarım ve hayvancılık müdürlüğü - misafirhane, Kardeşler apartmanı yöneticiliği, İhsan kurukahvecioğlu apartmanı, Alkim lojmanı, Melek sitesi yöneticiliği, Polat iş hanı yöneticiliği, Tesla, Pakpen plaza, İbrahim ağa konutları a7-8 blok, Emintaş erenköy, Fenerbahçe marina palace, Koşuyolu sitesi yöneticiliği, Sky resıdence yönetim, Sümko, Çamlı apartman yöneticiliği, Mermerler plaza, Kozyatağı baytur konutları, Ata konaklar sitesi, Fenerbahçe konukevi, Onur çarşısı, Ersal bina, Bostancı paragon resıdence, Tsy grup servis hizmetleri, Gülmen münevver resıdence, Apartlıfe, Dilman towers, Kalamış koru sitesi, Perek, Ataman apartmanı, Kaya sitesi, Gazanfer bilge sitesi çınardibi, İstanbul 216 kadıköy 1. etap toplu yapı, Altın sitesi, Caddebostan evleri site yöneticiliği, Nural köşkü konutları, Selvili sitesi, Yeditepe bina, Oyak a sitesi, Marmara üniversitesi konukevi, Apartman 18, Referans bina ve tesis, Tufan sitesi, Apartman yöneticisi, Dalyan konut sitesi yöneticiliği, Lale aptartman yöneticiliği, Nida kule iş merkezi, Nida apartmanı, Erenköy çamlık sitesi, Paşa korusu sitesi c blok, Four wınds park resıdence, Acıbadem bostancı hemşeri evi, Göztepe park resıdence, By offıce, Yönem profesyonel bina  ve yapı hizmetleri ltd.şti., Şişikler plaza, Brooklyn park, Hip suadiye sitesi, Hoffmann park resıdence apartman, Merkon ragıp paşa korusu evleri, Bostancı city, Halis boyacıoğlu halefleri iş hanı yöneticiliği, Kalamış marına resıdence apartman, Kozyatağı iş merkezi, Aplus hemşire evi, Panorama park moda sitesi, Nanda plaza, S.s. yaşam sitesi işletme kooperatifi, Betakent 2 sitesi yöneticiliği, Panko, Som yönetim, Ekinciler resıdence, Bostancı yönetim, Kadıköy ibrahimağa konutları a9 c3 blok yöneticiliği, Pan clup tatil köyü, İstek lojmanları, Yazıcıoğlu işhanı yönetciliği, Tcdd haydarpaşa misafirhanesi, Ekşiler, Ata konakları, Emintaş çamlık sitesi, Çolakoğlu iş merkezi yöneticiliği, Yalçınkaya konutları a-b-c blokları, Küçük çarşı iş merkezi yöneticiliği, Bostancı cıty toplu yapı, Leylak sitesi, Gülevler sitesi, Safa merve sitesi, İnta 5 sitesi, Kent apartmanı yöneticiliği, Sadıka sabancı 2 sitesi, Sadıkoğlu iş merkezi 4 yönetim, Sadıkoğlu iş merkezi 2, Acıbadem sitesi, Som plaza, Marina park sitesi, Beyaz köşk, Emlak bankası koşuyolu konutları, Marmara sitesi, Sepaş sitesi, Beyazıt katlı villaları, Bata group, Sp yönetim, Seylan iş merkezi, Onurlar koll.şti., Ksk bina ve, Prosas, Reis apartmanı yöneticiliği.

Daha önce de belirttiğimiz gibi; 19 mayıs kombi servisi, Acıbadem kombi servisi, Bostancı kombi servisi, Caddebostan kombi servisi, Caferağa kombi servisi, Dumlupınar kombi servisi, Eğitim kombi servisi, Erenköy kombi servisi, Fenerbahçe kombi servisi, Feneryolu kombi servisi, Fikirtepe kombi servisi, Göztepe kombi servisi, Hasanpaşa kombi servisi, Koşuyolu kombi servisi, Kozyatağı kombi servisi, Merdivenköy kombi servisi, Osmanağa kombi servisi, Rasimpaşa kombi servisi, Sahrayıcedit kombi servisi, Suadiye kombi servisi, Zühtüpaşa kombi servisi, hizmetlerinin tümünü, 15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalifiye gezici mobil ekiplerimiz ile siz müşterilerimize, kombi hizmetini vermekteyiz.

Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferrolli, Thermex, İmmergas, Vestel, Beretta, gibi bir çok kombi markasına destek vermekteyiz.

Kadıköy kombi servisi

Arçelik Kadıköy kombi servisi, Buderus Kadıköy kombi servisi, Vaillant Kadıköy kombi servisi, Bosch Kadıköy kombi servisi, Viessman Kadıköy kombi servisi, Baymak Kadıköy kombi servisi, Protherm Kadıköy kombi servisi, Eca Kadıköy kombi servisi, Alarko Kadıköy kombi servisi, Ariston Kadıköy kombi servisi, Demirdöküm Kadıköy kombi servisi, Airfel Kadıköy kombi servisi, Wolf Kadıköy kombi servisi, Ferrolli Kadıköy kombi servisi, Thermex Kadıköy kombi servisi, İmmergas Kadıköy kombi servisi, Vestel Kadıköy kombi servisi, Beretta Kadıköy kombi servisi, olarak, kapınıza kadar gelip, her türlü, Kadıköy kombi servisi, sorunlarınızı gidermekteyiz.

Ayrıca Kadıköy İstanbul'un tüm önemli lokasyonlarına, Kadıköy kombi servisi, Gezici mobil ekiplerimiz ile 7/24 destek sağlamaktayız.

En iyi 32 Kombi Servisi

 • Ataşehir kombi servisi
 • Beykoz kombi servisi
 • Çekmeköy kombi servisi
 • Kadıköy kombi servisi
 • Kartal kombi servisi
 • Maltepe kombi servisi
 • Pendik kombi servisi
 • Sancaktepe kombi servisi
 • Sultanbeyli kombi servisi
 • Tuzla kombi servisi
 • Ümraniye kombi servisi
 • Üsküdar kombi servisi
 • Gebze kombi servisi
 • Darıca kombi servisi
 • Çayırova kombi servisi
 • Kombi kart tamiri
 • Kombi anakart tamiri
 • Ataşehir kombi kart tamiri
 • Beykoz kombi kart tamiri
 • Çekmeköy kombi kart tamiri
 • Kadıköy kombi kart tamiri
 • Kartal kombi kart tamiri
 • Maltepe kombi kart tamiri
 • Pendik kombi kart tamiri
 • Sancaktepe kombi kart tamiri
 • Sultanbeyli kombi kart tamiri
 • Tuzla kombi kart tamiri
 • Ümraniye kombi kart tamiri
 • Üsküdar kombi kart tamiri
 • Gebze kombi kart tamiri
 • Darıca kombi kart tamiri
 • Çayırova kombi kart tamiri
 • İzmit kombi kart tamiri
 • Kocaeli kombi kart tamiri
 • Derince kombi kart tamiri
 • Adana kombi kart tamiri
 • Adıyaman kombi kart tamiri
 • Afyon kombi kart tamiri
 • Ağrı kombi kart tamiri
 • Aksaray kombi kart tamiri
 • Amasya kombi kart tamiri
 • Ankara kombi kart tamiri
 • Antalya kombi kart tamiri
 • Ardahan kombi kart tamiri
 • Artvin kombi kart tamiri
 • Aydın kombi kart tamiri
 • Balıkesir kombi kart tamiri
 • Bartın kombi kart tamiri
 • Batman kombi kart tamiri
 • Bayburt kombi kart tamiri
 • Bilecik kombi kart tamiri
 • Bingöl kombi kart tamiri
 • Bitlis kombi kart tamiri
 • Bolu kombi kart tamiri
 • Burdur kombi kart tamiri
 • Bursa kombi kart tamiri
 • Çanakkale kombi kart tamiri
 • Çankırı kombi kart tamiri
 • Çorum kombi kart tamiri
 • Düzce kombi kart tamiri
 • Denizli kombi kart tamiri
 • Diyarbakır kombi kart tamiri
 • Edirne kombi kart tamiri
 • Elazığ kombi kart tamiri
 • Erzincan kombi kart tamiri
 • Erzurum kombi kart tamiri
 • Eskişehir kombi kart tamiri
 • Gaziantep kombi kart tamiri
 • Giresun kombi kart tamiri
 • Gümüşhane kombi kart tamiri
 • Hakkari kombi kart tamiri
 • Hatay kombi kart tamiri
 • Iğdır kombi kart tamiri
 • Isparta kombi kart tamiri
 • İstanbul kombi kart tamiri
 • İzmir kombi kart tamiri
 • Kahramanmaraş kombi kart tamiri
 • Karabük kombi kart tamiri
 • Karaman kombi kart tamiri
 • Kars kombi kart tamiri
 • Kastamonu kombi kart tamiri
 • Kayseri kombi kart tamiri
 • Kırıkkale kombi kart tamiri
 • Kırklareli kombi kart tamiri
 • Kırşehir kombi kart tamiri
 • Kilis kombi kart tamiri
 • Konya kombi kart tamiri
 • Kütahya kombi kart tamiri
 • Malatya kombi kart tamiri
 • Manisa kombi kart tamiri
 • Mardin kombi kart tamiri
 • Mersin kombi kart tamiri
 • Muğla kombi kart tamiri
 • Muş kombi kart tamiri
 • Nevşehir kombi kart tamiri
 • Niğde kombi kart tamiri
 • Ordu kombi kart tamiri
 • Osmaniye kombi kart tamiri
 • Rize kombi kart tamiri
 • Sakarya kombi kart tamiri
 • Samsun kombi kart tamiri
 • Sivas kombi kart tamiri
 • Sinop kombi kart tamiri
 • Siirt kombi kart tamiri
 • Şanlıurfa kombi kart tamiri
 • Şırnak kombi kart tamiri
 • Tekirdağ kombi kart tamiri
 • Tokat kombi kart tamiri
 • Trabzon kombi kart tamiri
 • Tunceli kombi kart tamiri
 • Uşak kombi kart tamiri
 • Van kombi kart tamiri
 • Yalova kombi kart tamiri
 • Yozgat kombi kart tamiri
 • Zonguldak kombi kart tamiri

En iyi 12 Klima Servisi

 • Ataşehir klima servisi
 • Beykoz klima servisi
 • Çekmeköy klima servisi
 • Kadıköy klima servisi
 • Kartal klima servisi
 • Maltepe klima servisi
 • Pendik klima servisi
 • Sancaktepe klima servisi
 • Sultanbeyli klima servisi
 • Tuzla klima servisi
 • Ümraniye klima servisi
 • Üsküdar klima servisi
 • Gebze klima servisi
 • Darıca klima servisi
 • Çayırova klima servisi