Kartal kombi servisi

Kartal kombi servisi


Kartal kombi servisi, Kartal kombi tamiri, Kartal kombi bakımı, Kartal kombi onarımı, Kartal kombi arızaları, Kartal kombi montajı, Kartal kombi petek bakımı, Kartal Kombi teknik sorunları gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz. İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal ilçesinde 15 yılı aşkın kurumsal hizmet kalitesi ile müşterilerimize kombi servis hizmeti vermekteyiz. Kombilerinizin tamirinde, onarımında, bakımında kalifiye ekiplerimizle, 7/24 Gezici mobil servislerimiz ile İstanbul Kartal bölgesinde Kartal kombi servisi hizmetini sağlamaktayız.

Kartal kombi servisi

Deneyimli ve sertifikalı ekiplerimiz, Kartal bölgesinde, ihtiyacınız olan tüm kombi arıza, onarım, tamir, bakım, montaj hizmetlerini vermektedir. İstanbul Kartal ilçesinin 20 Mahallesi'ne aynı anda hizmet vermektedir. İstanbul Kartal Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petrol iş, Soğanlık yeni, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık çarşı, Yakacık yeni, Yalı, Yukarı, Yunus, semtlerine servis sunuyoruz. Kartal her mahallesi için ayrı gezici mobil ekiplerimiz de bulunmaktadır. İstanbul Kartal hizmet verdiğimiz bölgeler;

Kartal kombi servisi

kartal kombi servisi kombi markaları

İstanbul Kartal Kombi Servisi, hizmet verdiğimiz markalar

Ayrıca, hizmetlerimizde Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferrolli, Thermex, İmmergas, Vestel, Beretta, semtlerinde, her türlü hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamirlerini de yapmaktayız.

Kartal kombi servisi, kombi arıza nedenleri

Kartal kombi servisi, kombi arıza nedenleri

Kartal kombi servisi, kombinizde meydana gelen arızaların, örneğin; kombim çalışmıyor, kombi suyunun düşmesi, kombi suyu ısıtmaması, kombi ateşlememesi, kombim çalışıyor ama ısıtmıyor, kombim çalışıyor ama musluktan sıcak su gelmiyor, kombim su akıtıyor, kombim ateşleme yapmıyor, kombim yanarken patlama yapıyor gibi birçok sorununuzu çözmekteyiz.

Eğer kombiniz çalışmıyorsa ve aşağıdaki gibi problemleriniz varsa, ciddi problemler ortaya çıkabilir. Dolayısı ile bu konuyu uzman ekiplere göstermeniz, sizi tehlikeli durumlardan korumuş olacaktır. Ama bir fikir edinmek açısından size olası sorunları belirtmeye çalışalım.

Kombim çalışmıyor

 • Kombiniz de elektrik kaçağı olabilir
 • Kombinizin Sigorta ve gaz giriş sorunları olabilir
 • Kombi basıncında sıkıntılar olabilir

Kombim çalışıyor ama ısıtmıyor

 • Kombi basıncı ve ateşlenmesinde sıkıntı olabilir
 • Radyatörler de problem olabilir
 • Kombinizin bakım zamanı gelmiş olabilir
 • Kombi petek bakımı yaptırmanız gerekiyor olabilir

Kombim çalışıyor ama musluklardan sıcak su gelmiyor

 • Kalorifer sisteminiz de sıkıntı olabilir
 • Sıcak su hattında sıkıntınız olabilir
 • Kombinizin parçalarında sorunlar olabilir

Kombim su akıtıyor

 • Kombinizin basıncında sorunlar olabilir
 • Tesisat ile ilgili problemler olabilir
 • Kombi tankının parçalarında arıza olabilir

Kombim ateşleme yapmıyor

 • Kombi Gaz tesisatında problem olabilir
 • Kombinizin anakartında arıza olabilir

Kombim yanarken patlama yapıyor

 • Elektrik tesisatında problem olabilir
 • Ateşleme parçalarında sorunlar olabilir
 • Fan motoru arızalı olabilir

Kombi tamir ve bakımı, Kartal Kombi Servisi tarafından kaliteli, özenli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli teknik servis ekibi ile kombi bakım ve tamir hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getiren kombi servisi, gelişmiş altyapısı ile kombi montajı işlemlerini de yapmaktadır. Kartal’ın tüm mahallelerine ve İstanbul’un Anadolu yakasına profesyonel teknik servis ekipleri ile hizmet veren kombi servisi, her marka kombilerde ve peteklerde meydana gelen arızaları en kısa süre içinde tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kartal kombi servisi, Kombi tamir ve bakım hizmetlerinden yararlanmak için, Kartal kombi servisi, müşteri hizmetleri birimi ile irtibat kurulması yeterli olmaktadır.

Kombilerin periyodik bakımlarının yapılması önemlidir. Kartal kombi servisi, Bakım işleminde cihazın yalnızca temizliği yapılmamakta, zaman içinde yıpranan parçalar da tespit edilerek kombide çok daha büyük arızaların meydana gelmesi önemlidir. Kartal kombi servisi, Periyodik bakımlarının aksatılmamasının, yüzde 20 oranında enerji tasarrufu sağladığı bilinmelidir. Kombi kullanımında güvenlik de önemlidir. Yılda bir bakım yapılmalıdır.Bacalı tip kombilerde alüminyum fleks baca aparatlarının yerine çelik fleks baca aparatlarının kullanılmasına dikkat edilmelidir. Kartal kombi servisi, Baca sensörlerinin de asla iptal edilmemesi gereklidir. Kombilerle ilgili bilgi almak için Kartal Kombi Servisi ile iletişim kurulması yeterli olmaktadır. Kartal kombi servisi, Bizimle 444 62 79 ve 0532 383 80  20  numaralardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kartal Kombi Servisi, tüm kombilerle ilgili kusursuz servis desteği sunmaktadır. Montaj, bakım, tamir ve yedek parça hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getiren Kombi Servisi, profesyonel teknik servis ekipleri ile cihazların uzun süre güvenli ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi kombi yaşam alanlarında konfor sağlayan bir cihazdır ve bu konforun kesintisiz olabilmesinin tek yolu da bakımlarının aksatılmadan yapılmasıdır. Yılda iki kez, yaz ve kış başlangıçlarında bakım yapılması önerilen kombiler, bu sayede sorunsuz çalışmaktadır. Kartal Kombi Servisi, personeline kombilerdeki teknoloji ile ilgili sürekli olarak eğitim vermekte, bu sayede en son geliştirilen cihazlarla ilgili olarak da kusursuz bir hizmet sunabilmektedir. Kartal Kombi Servisi, Kartal’ün tüm mahallelerine haftanın her günü servis hizmeti sunmaktadır. Bilindiği gibi kombiler elektronik aksamlara sahip olan cihazlardır ve bazı durumlarda farklı arızalar meydana gelebilmektedir. Kartal Kombi Servisi, kombilerde meydan gelen tüm arızalara kısa süre içinde müdahale etmekte ve sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ayıca bozulan parçalar orijinalleri ile değiştirilmektedir.

Kartal Kombi Servisi, müşterilerine kaliteli bir hizmet verebilmek için hem altyapısını geliştirmekte, hem de teknik servisine sektördeki son gelişmelerle ilgili eğitim vermektedir. Bu sayede kombilerdeki teknolojik gelişmelere kolaylıkla ayak uyduran Kombi Servisi, kombi sahiplerine kusursuz ve güvenli hizmet sunmaktadır. Günümüzde kombiler günlük hayatta kullanılan en önemli elektronik cihazların arasında gelmektedir. Kış aylarında ısınma ve sıcak su, yaz aylarında ise yalnızca sıcak su ihtiyacı için kullanılan kombilerin sağlıklı çalışabilmesi için belli aralıklarla bakımlarını yapılması gereklidir. Bakımı aksatılmayan kombilerin verimi artmakta, ayrıca enerji sarfiyatı azalmaktadır. Dolayısı ile ekonomik bir ısınma mümkün olmaktadır. Kombi ile herhangi bir şikayet söz konusu olduğunda Kartal Kombi Servisi ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Kartal’in her noktasına, ayrıca İstanbul’un Anadolu yakasının her bölgesine kombilerle ilgili tamir, bakım ve montaj hizmeti sunan Kartal Kombi Servisi, sorunları kısa süre içinde ortadan kaldırmakta ve kombinin sorunsuz bir şekilde çalışmasına devam etmesini sağlamaktadır. Kombi servisinin parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullandığı da unutulmamalıdır.

Kartal Kombi Servisi, tarafından geliştirilen bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombilerle ilgili tüm sorunları giderebilecek teknik altyapıya sahiptir. Teknolojinin sürekli olarak ilerlemesine karşın ömür boyu kullanılabilecek cihazların üretiminin gerçekleştirilmesi söz konusu değildir. Her cihazın bir kullanım ömrü vardır ve yapılması gereken, bu ömrü mümkün olduğunca uzatmaktır. Bunun için özellikle kombilere yılda iki kez bakım yapılması tavsiye edilmektedir. Kombi Servisi, bakım sırasında arızalanması muhtemel parçaların tespitini yapmakta, değişimi için de kombi sahibine öneri getirmektedir. Kombi kullanıcısının değişim olmadığında nelerle karşı karşıya kalabileceğinin de tam olarak anlatılması gereklidir ve bunu sağlayacak olan da profesyonel teknik servis ekibidir. Kartal Kombi Servisi, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek teknik personeline buna göre eğitim vermekte, ayrıca altyapısını da hem eski teknolojilere hem de en son teknolojilere uyumlu hale getirmektedir. Çünkü yaşam alanlarında en son teknoloji ile geliştirilmiş cihazlar olduğu gibi, yıllar önce üretilmiş kombilerin de kullanıldığı bilinmektedir. Kartal Kombi Servisi, hangi teknoloji ile tasarlanmış olursa olsun tüm kombilere güvenli teknik destek sunmaktadır.

Kartal kombi servisi, Yukarıdaki problemlerin olma olasılığının olduğu gibi aynı zamanda daha farklı sorunlar teşkil edebileceğini, kombiyi gelip yerinde görmeden, doğru arıza tespiti yapılamayacağını uyarmaktadır. Eğer sizinde Kartal bölgesinde, buna benzer kombiniz, arızalar çıkarıyor ise bu konuyu işinin uzmanı sertifikalı uzmanlara yaptırmanızı öneriyoruz. Müşterilerimize önerimiz; her zaman kombinizi düzenli periyotlar ile bakımını yaptırmanız ve olası büyük arızaların önüne geçmenizdir. İstanbul Kartal Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petrol iş, Soğanlık yeni, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık çarşı, Yakacık yeni, Yalı, Yukarı, Yunus, bölgelerinde, kombi servisi, bakım ve onarımını yapmaktayız. Unutmadan belirtelim, İstanbul Kartal bölgesinde, Kartal kombi servisi veya Kartal kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız, müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

kartal kombi servisi, kartal kombi bakımı

Daha önce de belirttiğimiz gibi; Atalar kombi servisi, Cevizli kombi servisi, Cumhuriyet kombi servisi, Çavuşoğlu kombi servisi, Esentepe kombi servisi, Gümüşpınar kombi servisi, Hürriyet kombi servisi, Karlıktepe kombi servisi, Kordonboyu kombi servisi, Orhantepe kombi servisi, Orta kombi servisi, Petrol iş kombi servisi, Soğanlık yeni kombi servisi, Topselvi kombi servisi, Uğurmumcu kombi servisi, Yakacık çarşı kombi servisi, Yakacık yeni kombi servisi, Yalı kombi servisi, Yukarı kombi servisi, Yunus kombi servisi, hizmetlerinin tümünü, 15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalifiye gezici mobil ekiplerimiz ile siz müşterilerimize, kombi hizmetini vermekteyiz.

Kartal kombi servisi, hizmet bölgelerimizden, önemli site ve lokasyonlar;

S.S. tıp mensupları yapı kooperatifi, Vakıfbank misafirhanesi, Dervişoğlu yaşam, Horızon, Dumankaya vizyon rezidans konut blokları, Yasa kule sitesi, Kent plus kartal, Hukukçular towers, Helenıum sun sitesi, Soyak evraka rezidans, Dragos sahil sitesi b blok, Kurişkule iş merkezi, Panorama towers, Kartal yuvakur sitesi, Aura resıdence site yöneticiliği, Çavuşoğlu sanayi sitesi, Soyak evreka, Perapark, Paşabahçe sitesi, Burak bora plaza yöneticiliği, Fera lıfe kartal, Demirli park yakacık toplu yapı, Reis resıdence, Soğanlık eraykent sitesi, Yücel sitesi, Uprıse elıte resıdence, Dumankaya vizyon işyeri blokları, Upcıty toplu yapılar, S.s. taç mahal yapı kooperatifi, Dragos konakları, Dragos royal towers sitesi yöneticiliği, Uptwıns deluxe resıdence, Dokuz palmiye sitesi, 9 palmiye, Monumento kartal binası, Fera busıness ümraniye, Adanuspark site yöneticiliği, Mai rezidans, Ea bina ve tesis yönetim hizmetleri, Asıa resıdance, Çağdaş sitesi, Çiçek sitesi, Uplıfe park toplu yapılar, Yakacık country, Dragos maliye lojmanları, Nizam ünlü, Green hill villaları, Tahsin kaya, Kırlangıç, İzpark sitesi, Başaranlar sitesi, Elif yönetim hizmetleri, Evren sitesi, Yakutlar, Ünlüer sitesi, Upcıty resıdence toplu yapılar, Basın sitesi a blok yöneticiliği, Dostlar sitesi chrysler, Panorama velpark resıdence, Kentbaşı, Sümbülevler, Dsi.

Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferrolli, Thermex, İmmergas, Vestel, Beretta, gibi bir çok kombi markasına destek vermekteyiz.

kartal kombi servisi

Arçelik Kartal kombi servisi, Buderus Kartal kombi servisi, Vaillant Kartal kombi servisi, Bosch Kartal kombi servisi, Viessman Kartal kombi servisi, Baymak Kartal kombi servisi, Protherm Kartal kombi servisi, Eca Kartal kombi servisi, Alarko Kartal kombi servisi, Ariston Kartal kombi servisi, Demirdöküm Kartal kombi servisi, Airfel Kartal kombi servisi, Wolf Kartal kombi servisi, Ferrolli Kartal kombi servisi, Thermex Kartal kombi servisi, İmmergas Kartal kombi servisi, Vestel Kartal kombi servisi, Beretta Kartal kombi servisi, olarak, kapınıza kadar gelip, her türlü, Kartal kombi servisi, sorunlarınızı gidermekteyiz.

Ayrıca Kartal İstanbul'un tüm önemli lokasyonlarına, Kartal kombi servisi, Gezici mobil ekiplerimiz ile 7/24 destek sağlamaktayız.

En iyi 32 Kombi Servisi

 • Ataşehir kombi servisi
 • Beykoz kombi servisi
 • Çekmeköy kombi servisi
 • Kadıköy kombi servisi
 • Kartal kombi servisi
 • Maltepe kombi servisi
 • Pendik kombi servisi
 • Sancaktepe kombi servisi
 • Sultanbeyli kombi servisi
 • Tuzla kombi servisi
 • Ümraniye kombi servisi
 • Üsküdar kombi servisi
 • Gebze kombi servisi
 • Darıca kombi servisi
 • Çayırova kombi servisi
 • Kombi kart tamiri
 • Kombi anakart tamiri
 • Ataşehir kombi kart tamiri
 • Beykoz kombi kart tamiri
 • Çekmeköy kombi kart tamiri
 • Kadıköy kombi kart tamiri
 • Kartal kombi kart tamiri
 • Maltepe kombi kart tamiri
 • Pendik kombi kart tamiri
 • Sancaktepe kombi kart tamiri
 • Sultanbeyli kombi kart tamiri
 • Tuzla kombi kart tamiri
 • Ümraniye kombi kart tamiri
 • Üsküdar kombi kart tamiri
 • Gebze kombi kart tamiri
 • Darıca kombi kart tamiri
 • Çayırova kombi kart tamiri
 • İzmit kombi kart tamiri
 • Kocaeli kombi kart tamiri
 • Derince kombi kart tamiri
 • Adana kombi kart tamiri
 • Adıyaman kombi kart tamiri
 • Afyon kombi kart tamiri
 • Ağrı kombi kart tamiri
 • Aksaray kombi kart tamiri
 • Amasya kombi kart tamiri
 • Ankara kombi kart tamiri
 • Antalya kombi kart tamiri
 • Ardahan kombi kart tamiri
 • Artvin kombi kart tamiri
 • Aydın kombi kart tamiri
 • Balıkesir kombi kart tamiri
 • Bartın kombi kart tamiri
 • Batman kombi kart tamiri
 • Bayburt kombi kart tamiri
 • Bilecik kombi kart tamiri
 • Bingöl kombi kart tamiri
 • Bitlis kombi kart tamiri
 • Bolu kombi kart tamiri
 • Burdur kombi kart tamiri
 • Bursa kombi kart tamiri
 • Çanakkale kombi kart tamiri
 • Çankırı kombi kart tamiri
 • Çorum kombi kart tamiri
 • Düzce kombi kart tamiri
 • Denizli kombi kart tamiri
 • Diyarbakır kombi kart tamiri
 • Edirne kombi kart tamiri
 • Elazığ kombi kart tamiri
 • Erzincan kombi kart tamiri
 • Erzurum kombi kart tamiri
 • Eskişehir kombi kart tamiri
 • Gaziantep kombi kart tamiri
 • Giresun kombi kart tamiri
 • Gümüşhane kombi kart tamiri
 • Hakkari kombi kart tamiri
 • Hatay kombi kart tamiri
 • Iğdır kombi kart tamiri
 • Isparta kombi kart tamiri
 • İstanbul kombi kart tamiri
 • İzmir kombi kart tamiri
 • Kahramanmaraş kombi kart tamiri
 • Karabük kombi kart tamiri
 • Karaman kombi kart tamiri
 • Kars kombi kart tamiri
 • Kastamonu kombi kart tamiri
 • Kayseri kombi kart tamiri
 • Kırıkkale kombi kart tamiri
 • Kırklareli kombi kart tamiri
 • Kırşehir kombi kart tamiri
 • Kilis kombi kart tamiri
 • Konya kombi kart tamiri
 • Kütahya kombi kart tamiri
 • Malatya kombi kart tamiri
 • Manisa kombi kart tamiri
 • Mardin kombi kart tamiri
 • Mersin kombi kart tamiri
 • Muğla kombi kart tamiri
 • Muş kombi kart tamiri
 • Nevşehir kombi kart tamiri
 • Niğde kombi kart tamiri
 • Ordu kombi kart tamiri
 • Osmaniye kombi kart tamiri
 • Rize kombi kart tamiri
 • Sakarya kombi kart tamiri
 • Samsun kombi kart tamiri
 • Sivas kombi kart tamiri
 • Sinop kombi kart tamiri
 • Siirt kombi kart tamiri
 • Şanlıurfa kombi kart tamiri
 • Şırnak kombi kart tamiri
 • Tekirdağ kombi kart tamiri
 • Tokat kombi kart tamiri
 • Trabzon kombi kart tamiri
 • Tunceli kombi kart tamiri
 • Uşak kombi kart tamiri
 • Van kombi kart tamiri
 • Yalova kombi kart tamiri
 • Yozgat kombi kart tamiri
 • Zonguldak kombi kart tamiri

En iyi 12 Klima Servisi

 • Ataşehir klima servisi
 • Beykoz klima servisi
 • Çekmeköy klima servisi
 • Kadıköy klima servisi
 • Kartal klima servisi
 • Maltepe klima servisi
 • Pendik klima servisi
 • Sancaktepe klima servisi
 • Sultanbeyli klima servisi
 • Tuzla klima servisi
 • Ümraniye klima servisi
 • Üsküdar klima servisi
 • Gebze klima servisi
 • Darıca klima servisi
 • Çayırova klima servisi