Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Gebze Profilo Klima Servisi

27.05.2019
25

Gebze Profilo Klima Servisi  ile klimalarınız emin ellerde olacaktır. Gebze Profilo Klima Servis klima servisimiz de değişen yedek parçalar garanti kapsamında ve orijinaldir.

Gebze profilo Klima Servisi

Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak istiyorsanız kullanma kılavuzundaki bildirilere uygun bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımlarını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan, uzman kadrosu ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servistir.

Gebze Profilo Klima Servisi kalitesini gün ardı arttırmaktadır, disiplinli iş misyonu ile takdire şayan görülen klima servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren Gebze klima servisimiz siz klima kullanıcılarının da klima bakım, klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız.
Bizleri tercih ettiğiniz müddetçe hiç bir zaman pişmanlık duymadan klimanızla sağlıklı günler geçirebilirsiniz.
Profilo Klima Servisimiz haftanın 7 günü 24 saati sınırsız hizmet ile müşterilerimizin her daim yanındadır..

 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: