Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Sultanbeyli Vaillant Kombi Servisi

18.06.2019
14

İstanbul gibi metropol şehirlerde klima servisi hizmetiveren bir çok firma bulmak mümkün fakat bu kalabalık şehirde hangi servisfirmasına güvenileceğini kestirmekte oldukça güçtür. İnternet çağında olmamıznedeni ile bir çok insan artık evinden çıkmadan arama motorlarına kombiservisi, kombi teknik bakım servisleri, kombi bakımı gibi kelimeleri aratarakburadan herhangi bir firmayı arayıp hizmet alırlar fakat bu firmalarıngüvenirliği iş tecrübesi hakkında çok fazla bilgi sahibi değildirler

Sultanbeyli Vaillant Kombi Servisi çalışanları olarak,servis politikalarımızdan en önemlisi de yerinde bakım ve tamiratına verdiğimizönemdir. Güler yüzlü çalışanları ve yeterli olan teknik donanımımız sayesindekombi adresinizde onarılmakta, her türlü bakım etkinliğini yerindegerçekleşmektedir. Sultanbeyli Vaillant Kombi Servisi sizlere de bir telefonkadar yakınınızdayız. En kısa süre içerisinde tecrübeli yetkin belgesine sahipolan çalışanlarımız adresinize gelecek ve sizlere üstün değerlere nitelikliservisi sunacaktır. Bu konuda da oldukça deneyimli bir çalışanları bünyesindebulunduran servisimiz, güler yüzlü çalışanları ile kullanıcılara kombi ileilgili yüksek standartlarda servis vermektedir. Sultanbeyli Vaillant KombiServisi ihtiyacınızın olduğu her an kesinlikle bizlerle irtibat kurun. 

 Bizler tamir yadabakımı hiç bir saklı gizlimiz olmadan sizlerin başımızda beklemenizden  hiç bir rahatsızlık duymadan  sizlerinde gönül rahatlığınızla yapmaktayız.Bizim bütün işimiz dürüstlük ve güvendir.

 vaillant 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: