Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Sancaktepe Buderus Kombi Servisi

18.06.2019
19

Günümüz teknolojinin getirdiği nimetlerden sıklıkça faydalanmaktayız. Hayatımızın her alanında bize eşlik eden teknolojiler bazen küçük sorunlar yaratabiliyor. Bu sorunlar profesyonel eller tarafından giderilebilecek olan türden sorunlar olabilir. Ancak bu sorunlar, kulanmış olduğumuz bu teknolojik cihazların kötü olduğu anlamına gelmez. Çünkü günlük yaşantımızda bu teknolojik cihazlar olmazsa birçok alanda çaresiz kalacağımızı biliyoruz. Bu teknolojik nimetlerden en çok kullanılanlardan bir tanesi de özellikle soğuk günler de yardımımıza koşan kombilerdir. Kullanım açısından oldukça pratik ve ekonomik olan kombiler, zaman geçtikçe daha da fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan kombiler de diğer teknolojik aletler gibi bir süre kullanımdan sonra bakım ve onarım istemektedir. Kombi bakımında tüketicinin ayrı bir görevi olmakla beraber geniş çaplı klima bakımı yetkili servis tarafından yapılır. Kombi bakımı yaptırılacağı zaman, enine boyuna araştırmak ve profesyonel kişiler tarafından yapılması tüketicinin yararınadır.

Ancak kombi bakımı düşündüğünüz kadar basit bir iş değildir,dediğimiz gibi bu konu da gerekli profesyonel yardım almadınız gerekmektedir.Amatör bir çalışma yapıldığında kombide daha büyük mağduriyetler ortaya çıkacaktır ve hiç istemediğiniz durumlar size eşlik edecektir.

Sancaktepe Buderus Kombi Servisi olarak bizler doğru klima montajı ve onarımı ile sağlığınızı ve bütçenizi koruyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizler için en önemli ilkedir. Bizlere +90 (216) 621 90 00 | +90 (262) 744 96 96 nolu telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 buderus-kombi-1 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: