Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Petek Temizliği

18.06.2019
28

Petek Temizliği

Peteklerinizi sökmeden evinizi kirletmeden ortalama 1,5-2,5 saat içinde özel makinalarla peteklerinizi temizliyoruz. Radyatörlerinizi (peteklerinizi) kimyasal ilaç ile tek tek önce yıkıyoruz daha sonra tek tek duruluyoruz . Tesisatınızda ve peteklerinizde bulunan tüm kir, pas balçık ve su taşları çözülerek ortalama 2 saat süren bir işlemle temizleniyor. Böylece tesisatınız ilk gün ki gibi tertemiz oluyor. Kombi ve Petek Bakımının Faydaları • Kombinizin daha verimli ve rahat çalışmasını sağlar.• Peteklerde meydana gelen kireç, su taşı, pas, tortu birikintilerini önler ve kombinizin ömrünü uzatır.• Yakıttan tasarruf sağlar ve paranız cebinizde kalır.• Yıllarca tesisat içerisinde dönen suyun temiz kalmasını sağlar.
 petek-temizligi 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: