Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Pendik Airfel Kombi Servisi

18.06.2019
14
Pendik Airfel Kombi Servisi, kurulduğu günden itibaren Pendik ve çevresine kombi teknik servis desteği sunan kurumsal bir servistir. Uzman teknik ekipleri ile Airfel kombilerin montaj, bakım ve onarım beklentilerini karşılayan Pendik Kombi Servisi, haftanın her günü hizmet sağlamaktadır. Teknolojik araç ve donanımları ile kombi kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunan Airfel Kombi Servisi, aynı gün içinde servis avantajı sağlamakta, uygun maliyetle bakım ve tamir ihtiyaçlarını gidermektedir. Alınan servis hizmetinde işçilik ve parçalar bir yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca değişimlerde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Uygun ödeme koşulları sunan Pendik Kombi Servisi, tüm Airfel kombilerin bakım ve tamir hizmetini gerçekleştirmektedir. Kombilerin sık arıza yapmaması için de uzman teknisyenler tarafından bakımlarının yapılması gereklidir ve kombi servisi, bakım ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. 
Arızalara Gün İçinde Müdahale Avantajı
Kombide meydana gelen herhangi bir arızaya gün içinde müdahale edebilecek kapasiteye sahip olan mobil teknik servis ekipleri, donanımlı olarak gelmekte ve arızayı kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktadır. Airfel Pendik Kombi Servisi, çağrı merkezi aracılığı ile de günün her saatinde ulaşılabilir konumda bulunmaktadır. 

 Pendik-Airfel-Kombi-Servisi 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: