Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Kartal Kombi Servisi

17.09.2019
33
Kartal kombi servisi, 15 yılı aşkın bir süredir kartal ilçesi ve anadolu yakasında hizmet vermektedir.
Kombi tamir ve bakımı, Kartal Kombi Servisi tarafından kaliteli, özenli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli teknik servis ekibi ile kombi bakım ve tamir hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getiren kombi servisi, gelişmiş altyapısı ile kombi montajı işlemlerini de yapmaktadır. Kartal’ın tüm mahallelerine ve İstanbul’un Anadolu yakasına profesyonel teknik servis ekipleri ile hizmet veren kombi servisi, her marka kombilerde ve peteklerde meydana gelen arızaları en kısa süre içinde tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kombi tamir ve bakım hizmetlerinden yararlanmak için müşteri hizmetleri birimi ile irtibat kurulması yeterli olmaktadır.
Tercihlerinizi doğru bir firmadan yana kullanmak ve istediğiniz gibi kaliteli hizmetler almak için, sizlerde Kartal kombi servisi ile çalışmak istiyorsanız eğer, bunun için sizlere vermiş olduğumuz firmayı sizlerde tercih ederek her anlamda kaliteyi sizlerde yaşayabilir ve böylelikle sizlerde kombi montajı, kombi tamiri ve kombi bakımı için en iyi firma ile çalışmanın ve yılların tecrübesi ile sizlere hizmet veren firma aracılığı ile sorunlarınızı aşmanın kalitesini sizlerde yaşayabilirsiniz.

Artık bir çok kişinin evlerinde ısınma aracı olarak kullanmış oldukları kombilerin, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olması ve özellikle bir çok kişinin kış aylarında etkin bir şekilde kullandıkları bu araçların genel olarak arıza yapıyor olması nedeni ile burada doğru bir şekilde arızalara müdahale edecek firmaları bulmanız mümkün olabilecek ve sizlerde istediğiniz gibi böylelikle en doğru şekilde sizlerde en iyi firmaları internet üzerinden bulabileceksiniz. Teknolojinin bizlere vermiş olduğu imkanlar sayesinde artık istediğimiz gibi kaliteli firmaları anında bulabilmemiz mümkün olması nedeni ile sizlere önereceğimiz firma aracılığı ile sizlerde istediğiniz gibi en doğru şekilde Kartal kombi servisi hizmeti alabilecek ve sizlerde kaliteyi istediğiniz gibi yaşayabileceksiniz.

Kombide Güvenlik Önemlidir
Kombilerin periyodik bakımlarının yapılması önemlidir. Bakım işleminde cihazın yalnızca temizliği yapılmamakta, zaman içinde yıpranan parçalar da tespit edilerek kombide çok daha büyük arızaların meydana gelmesi önemlidir. Periyodik bakımlarının aksatılmamasının, yüzde 20 oranında enerji tasarrufu sağladığı bilinmelidir. Kombi kullanımında güvenlik de önemlidir. Yılda bir bakım yapılmalıdır.Bacalı tip kombilerde alüminyum fleks baca aparatlarının yerine çelik fleks baca aparatlarının kullanılmasına dikkat edilmelidir. Baca sensörlerinin de asla iptal edilmemesi gereklidir. Kombilerle ilgili bilgi almak için Kartal Kombi Servisi ile iletişim kurulması yeterli olmaktadır. Bizimle 444 62 79 ve 0532 383 80  20  numaralardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kartal Kombi Servisi

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: