Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

 

Özdemir Teknik Servis

  • %100 Müşteri Memnuniyeti,
  • 1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
  • 7×24 Hizmet Garantisi,
  • 15 Yıllık Tecrübe

Özdemir Teknik Servis olarak 15 yıllık tecrübemize kombi-klima teknik servis hizmeti olarak kesintisiz devam etmekteyiz.

Hizmet Almak İçin Ne Yapmalıyız ?
İletişim Formları
Web sitemizde yer alan iletiim bölümlerinden bizlere ulaşabilir, arıza kaydı oluşturabilir ve canlı destekten faydalanabilirsiniz.

 

Hakkımızda

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: