Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Darıca Ariston Kombi Servisi

18.06.2019
21
Ariston kombiler, dayanıklılığı ile bilinmektedir. Ancak ne kadar dayanıklı olursa olsun satış sonrası sunulan servis hizmetinin kaliteli olması gereklidir. Darıca Ariston Kombi Servisi, garanti dışında olan tüm Ariston kombilere servis hizmeti vermektedir. Üstün nitelikli teknik ekibi ve gelişmiş altyapısı ile tüm beklentileri karşılayan Darıca Kombi Servisi, cihazlarda meydana gelen arızaları da kısa süre içinde ortadan kaldırmaktadır. Kombi servisi, arıza kaydının oluşturulduğu anda ekipleri adrese yönlendirmekte ve sorunu yerinde gidermektedir. Ariston servisi olarak kullanılan yedek parçaların tamamı orijinaldir ve hepsi de garanti kapsamındadır. Böylece değişimi yapılan parçanın kullanıcı hatası dışında belli bir süre içinde arızalanması durumunda ücretsiz değişimi mümkün olmaktadır. 
Garantili Kombi Bakımı
Darıca’nın tüm semtlerine hizmet veren Ariston Darıca Kombi Servisi, kombilerin uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Servis, kombi bakımlarını da garantili bir şekilde yapmaktadır. Kombilerin bazı aksamlarında her mevsim çalışmasından dolayı aşınmalar meydana gelebilmekte, ayrıca filtrelerinde de tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Darıca Kombi Servisi, kombi kullanıcısının onay vermesi durumunda aşınan ve arızalanması muhtemel olan parçanın değişimini yapmakta, ayrıca yüksek verim elde edilebilmesi için cihazdaki tüm filtreleri temizlemektedir.

 Darıca-Ariston-Kombi-Servisi 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: