Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Darıca Arçelik Kombi Servisi

18.06.2019
17
Darıca Arçelik Kombi Servisi, Arçelik kombilere kusursuz servis desteği sunan kurumsal niteliğe sahip bir özel servistir. Arçelik Kombi Servisi, arıza ve bakım hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Darıca Kombi Servisi, periyodik bakımlarda cihazın verimini artırmak için isli yanma meydana geçirecek tozları temizlemekte, kalorifer dönüş hattında bulunan filtreyi sökerek gerekli temizliğini yapmaktadır. İmbisat deposunun havasının kontrolünü gerçekleştiren kombi servisi, peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı da ölçmektedir. Bakımda gaz geçişini sağlayan meme gözlerini temizleyen teknik servis, brülör temizliğini de yapmaktadır. 
Periyodik Bakımda Nereler Kontrol Edilir
Arçelik Darıca Kombi Servisi, bakım sırasında sıcak su akış kontrolü ve çakmak ayarlarını yapmaktadır. Ayrıca genel bakımda yakın zamanda sorun çıkarabilecek olan aksamlar hakkında da kombi kullanıcısına detaylı bilgi verilmektedir. Kombilerde farklı nedenlerle arızalar meydana gelebilmektedir. Kombiden ses gelmesi durumunda ilk akla gelmesi gereken konu, cihazın fan motorunda bir sorun meydana geldiğidir. Burada sorun yoksa cihazın devridaim motoru kontrol edilmektedir. Ayrıca kombiden ses gelmesinin nedenleri arasında cihazın haznesinde bulunan suda havanın, sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalarının arızalanması da söz konusu olabilmektedir. Bu tip durumlar olduğunda teknik servisten destek alınmalıdır.

 Darıca-Arçelik-Kombi-Servisi 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: