Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Vestel Klima Servisi

27.05.2019
23
Ataşehir Vestel Klima Servisi söz konusu olan klimaların bakımlarını, rutin olarak yapmaktadır. Özellikle mevsimlerin geçiş zamanlarında bu bakımların yapılması daha doğru bir tercih olacaktır. Öncelikle iç ünitenin, çeşitli kimyasallarla temizlenmesi ve fan ayarlarının yapılması gerekmektedir. Kimyasal temizlikleri için bulundurulması gereken ehliyet, ekibimizin uzman çalışanlarında bulunup, titizlikle çalışmalar yürütülmektedir.
Ataşehir Vestel Klima Servisi
 Sonrasında, filtre bakımı, gaz ölçümleri, elektrik kablo bakımı ve dış ünite temizliği yapılmaktadır. İşini hakkıyla yapan elemanlarımız, en doğru ve pratik yöntemlerle bakım işlemlerini tamamlamaktadırlar.
Oda ve pencere tipi olarak tercih edilen split tipi klimalar, iç ve dış mekanlarda kullanılan cihazlardan dır. Cihaza sahip olan bireyler, cihaza ait birkaç basit parçayı (hava filtresi ve plastik parçalar vs), kolaylıkla temizleyebilirler.
 Fakat bunun dışında bir de işini bilen Ataşehir Vestel Klima Servisi tarafından yapılacak olan bakım çalışmaları bulunmaktadır. Bu çalışmalarda, klimalar içerisinde zamanla oluşan bakteri, küf, oksit, yağ ve toz gibi tabakların temizlenmesi sağlanır.
Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: