Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi

20.05.2019
14

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi

Ataşehir ve İstanbul’un Anadolu yakasına kombi tamir ve bakım işlemlerini profesyonel ekipleri ile gerçekleştiren Ataşehir Vaillant Kombi Servisi, garantili bir şekilde yerine getirmektedir. Kombilere yılda iki kez yapılan periyodik bakımın, cihazın yıl boyu sorunsuz bir şekilde çalışmasıanlamına gelmektedir. Ancak periyodik bakımda eve gelen servis personelinin yetki belgesinin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Yetki belgesi teknik servis personeli, garantili bakım yapmakta, bu sayede cihazlar beklenmedik sorunlar ortaya çıkarmamaktadır. Bakım sırasında öncelikle cihazın kapağı açılmadan sıcak su ve kalorifer ısıtma testi yapılmaktadır.

Bakımda Neler Yapılır?

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi tarafından gerçekleştirilen periyodik bakımda ek parçalarda meydana gelen oksitlerin temizlenmesi gereklidir. Hermetik kombilerde fanın çalışması kontrol edilmeli ve temizliği yapılmalıdır. Bacalı kombilerin de limit değerlerinin kontrolü yapılmalıdır. Bakım sırasında cihazın su sızdırmazlık kontrolü tozlanma kontrolü yapılmakta, yanma odası brülörü temizlenmektedir. Ayrıca  cihazıniçindeki bağlantılar kontrol edilmektedir. Bacalı kombilerde baca limit sensörü ve bacanın çekiş durumunun kontrolü gerçekleştirilmektedir. Yoğuşmalı kombilerde ise yoğuşma su haznesi ile kalorifer gidiş hattı yönündeki çamur ayrıştırıcı filtrenin temizliği sağlanmaktadır.

Ataşehir vaillant kombi anakart  tamir servisi olarak her markaya ve modele hizmet vermekteyiz.Sizlerin bizlere ulaştırdığı kartlarınızı gün içerisinde uzman elektronik teknisyen ve teknikerlerimiz hemen müdahale ederek kartınızı kısa sürede tamir edecektir.Kartınızı sökemiyor veya kartınız arızalı ama başka bir parçadan da şüpheleniyor iseniz ; yapmanız gereken adımlar aşağıda yer almaktadır.

Kombinizin elektriğe takılı olduğuna, ışık veya göstergelerin yandığından emin olunuz.
Gaz vanasının açık konumda olduğundan emin olunuz.
Su basınç göstergenizin 1 barın üzerinde olduğundan emin olunuz.

Yukarıdaki işlemleri yaptınız fakat hala bir sonuca ulaşamadı iseniz ; Ataşehir kombi servisi hizmeti almanız gerekmektedir.Şirketimiz içerisinde yer alan sertifikalı iklimlendirme teknisyenlerimiz ( kombi bakım-onarım teknisyenleri) size hizmet vermesi için 444 6 279 numaralı telefonlar üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: