Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi

18.06.2019
20

Ataşehir ve İstanbul’unAnadolu yakasına kombi tamir ve bakım işlemlerini profesyonel ekipleri ilegerçekleştiren Ataşehir Vaillant KombiServisi, garantili bir şekilde yerine getirmektedir. Kombilere yılda ikikez yapılan periyodik bakımın, cihazın yıl boyu sorunsuz bir şekilde çalışmasıanlamına gelmektedir. Ancak periyodik bakımda eve gelen servis personelininyetki belgesinin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Yetki belgesi teknik servispersoneli, garantili bakım yapmakta, bu sayede cihazlar beklenmedik sorunlarortaya çıkarmamaktadır. Bakım sırasında öncelikle cihazın kapağı açılmadansıcak su ve kalorifer ısıtma testi yapılmaktadır.

Bakımda Neler Yapılır?

Ataşehir Vaillant Servisi tarafından gerçekleştirilen periyodik bakımda ekparçalarda meydana gelen oksitlerin temizlenmesi gereklidir. Hermetikkombilerde fanın çalışması kontrol edilmeli ve temizliği yapılmalıdır. Bacalıkombilerin de limit değerlerinin kontrolü yapılmalıdır. Bakım sırasında cihazınsu sızdırmazlık kontrolü tozlanma kontrolü yapılmakta, yanma odası brülörütemizlenmektedir. Ayrıca  cihazıniçindeki bağlantılar kontrol edilmektedir. Bacalı kombilerde baca limit sensörüve bacanın çekiş durumunun kontrolü gerçekleştirilmektedir. Yoğuşmalı kombilerdeise yoğuşma su haznesi ile kalorifer gidiş hattı yönündeki çamur ayrıştırıcıfiltrenin temizliği sağlanmaktadır.

 Ataşehir-Vaillant-Kombi-Servisi-2 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: