Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

27.05.2019
10
Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi pek çok firma klimalarınızı tamir edeceklerini söyleyerek parça değişimi gerçekleştirmekte ve sorunsuz orjinal parçalarınız yerine yan sanayi ürünü ve cihazın orjinal parçasının yedeği olmayan parçalar kullanabilmektedir. Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi olarak firmamız bu konuda size gerekli desteği vererek gereken durumlarda orjinal parça değişikliği yapabilmektedir. Klimalarınızın parça değişimi ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde halletmesinin yanı sıra firmamıza tamir bakım hizmetleri ile ilgili de güvenebilirsiniz. Teknik ekibimiz olarak her sorunun üstesinden gelen personelimiz sürekli kendini yenileyerek gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Birçok kişi kullanımda yaptığı hatalar sebebi ile klimalarından istedikleri verimi alamamaktadır.
Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi
Kullanımda yapılan hataların yanı sıra klimalarının düzenli olarak bakım yaptırmayan kişilerinde klimaları ile ilgili soğutma, ısıtma sorunları, su akıtma sorunları ya da kötü koku sorunları oluşabilmektedir. Bu sorunlara engel olmak için güler yüzlü hizmet anlayışımız ile her zaman yanınızdayız.
 Sizlerin memnuniyeti için en hızlı ve güvenilir hizmeti. Ataşehir Mitsubishi Klima Servis haftanın 7 günü 24 saati boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.
Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servisolarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: