Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Kombi Servisi

18.06.2019
22
Kombiler arıza yaptığında ya da periyodik bakım ihtiyaçlarında servis servis gezmeden internet üzerinden en avantajlı fiyat veren ve güvenli hizmet sunan kombi servisine ulaşmak mümkündür. Ataşehir Kombi Servisi, hem en iyi fiyat veren hem de gelişmiş teknik altyapısı ve uzman teknik personeli ile güvenli hizmet sunan İstanbul’daki önemli kombi servislerinin arasında gelmektedir. Kombi arızalarında uzman servis ihtiyacına cevap veren servisin teknik personeli, arızayı en kısa sürede ortadan kaldırarak yaşanılan mağduriyete son vermektedir. İnternet üzerinden de kolay bir şekilde ulaşılabilen Ataşehir’deki kombi servisi, İstanbul’un Anadolu yakasındaki her noktasına hizmet sağlamaktadır. 
Kombi Arızalarına Hemen Müdahale Edilmeli
Bilindiği gibi kombilerin bakım ve tamir ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilen servis bulmak zordur. Özellikle arıza olduğunda bir iki gün içinde hizmet verilebileceğini söylemekte, bu da özellikle kış aylarında insanların mağdur olmasına yol açmaktadır. Ataşehir Kombi Servisi, uzman personel sayısı ve güçlü teknik altyapısı ile tüm arıza ve bakım taleplerini en kısa süre içinde karşılamaktadır. En düşük bakım ve tamiratları gerçekleştirmeyi ilke edinen servis, müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

 Ataşehir-Kombi-Servisi 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: