Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir İklimsa Klima Servisi

27.05.2019
7

Ataşehir İklimsa Klima Servisi Pek çok firma klimalarınızı tamir edeceklerini söyleyerek parça değişimi gerçekleştirmekte ve sorunsuz orjinal parçalarınız yerine yan sanayi ürünü ve cihazın orjinal parçasının yedeği olmayan parçalar kullanabilmektedir.
Ataşehir İklimsa Klima Servisi olarak firmamız bu konuda size gerekli desteği vererek gereken durumlarda orjinal parça değişikliği yapabilmektedir. İklimsa marka klimalarınızın parça değişimi ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde halletmesinin yanı sıra firmamıza tamir bakım hizmetleri ile ilgili de güvenebilirsiniz.

Teknik ekibimiz olarak her sorunun üstesinden gelen personelimiz sürekli kendini yenileyerek gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.
Birçok kişi kullanımda yaptığı hatalar sebebi ile klimalarından istedikleri verimi alamamaktadır. Kullanımda yapılan hataların yanı sıra klimalarının düzenli olarak bakım yaptırmayan kişilerinde klimaları ile ilgili soğutma, ısıtma sorunları, su akıtma sorunları ya da kötü koku sorunları oluşabilmektedir.

Bu sorunlara engel olmak için güler yüzlü hizmet anlayışımız ile her zaman yanınızdayız. Sizlerin memnuniyeti için en hızlı ve güvenilir hizmeti veren Ataşehir İklimsa Klima Servisi haftanın 7 günü 24 saati boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.
Ataşehir İklimsa Klima Servisi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: