Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Demirdöküm Kombi Servisi

18.06.2019
21

Kombiler bilindiği gibiyaz ve kış aylarında kullanılan cihazlardır ve bu cihazların yıllık periyotlarının aksatılmadan yapılması, kullanım ömürlerini artırmaktadır.Özellikle periyodik bakımların sonbahar ve ilkbahar aylarında yapılması tavsiye edilmektedir. Ataşehir Demirdöküm Servisi, uzman teknik personeli ve gelişmiş teknik altyapısı ile garantili bir hizmet sunmaktadır. Bakım sırasında Demirdöküm kombilerin filtreleri temizlenmekte, tüm aksamları kontrol edilmektedir. Sürekli çalışmasından dolayı meydana gelen aşınmalar da kombi sahibine rapor edilerek ve onay alınarak değiştirilmektedir. Değişim sırasında orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Ataşehir Demirdöküm Kombi Servisi olarak firmanın ürettiği tüm kombiler için bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır. Cihazlarda meydana gelen arızalara uzman teknik personelle müdahale yapan servis, kombilerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sürdürmesini sağlamaktadır. Her tür arızaya müdahale edebilecek bilgi ve donanıma sahip olan teknik servis personeli, kombi basıncının düşmesi,peteklerin ısınmaması, kombide su kaçağının meydana gelmesi, devridaim pompasının arızası ve benzeri tüm arızalara müdahale edebilecek teknik bilgiye sahiptir. Kombi servisi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. 

 Ataşehir-Demirdöküm-Kombi-Servisi-4 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: