Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Bosch Kombi Servisi

20.05.2019
16
Ataşehir Bosch Kombi Servisi
Ataşehir Bosch Kombi Servisi , Bosch kombilerde meydana gelen tüm arızalara profesyonel çözüm sunmaktadır. Bazı durumlarda kombi kullanıcılarının müdahale edebildiği durumlar söz konusudur ancak müdahale etmeden önce kombi teknik servisi ile irtibat kurulmalıdır. Örneğin kombi çalışmıyorsa cihazın içindeki suyun azalmış olması muhtemeldir. Basınç göstergesi 1,5’un altındaysa su eklenmelidir. Bir başka olasılık da elektrik enerjisinin gelmemesidir. Bu durumda şalter ve elektrik hattı kontrol edilmelidir. Gaz vanasının açık olup olmadığına bakılmalıdır. Bazı elektrik sorunları nedeni ile cihazın arızaya geçmesi de mümkündür. Bu durumda uyarı lambası yanmaktadır. Kombinin ateşleme yapmaması da ihtimal dahilindedir. Bu işlemlerin yapılmasına rağmen sorun devam ediyorsa kombi servisi ile iletişim kurulmalıdır.
Kombi Arızalarında Ne Yapılmalı?
Kombi çalışıyor ancak ısıtmıyorsa termostat derecesi kontrol edilmelidir ya da radyatörlerin üst ve alt vanalarının kapalı olup olmadığına bakılmalıdır.  Ya da cihazın ısıya duyarlı olan parçalarında sorun meydana gelmiştir. Sorunun devam etmesi durumunda Ataşehir Bosch Kombi Servisi ile iletişime geçilmelidir. Kombinin sıcak su vermemesi durumunda ilk bakılası gereken, cihazın kış ayarında olup olmadığıdır. Burada bir sorun yoksa kombi servisine başvurulmalıdır.
Kombi kartı neden arızalanır ?

Kombi kartı neden arızalanır? Kombi kartının arızalanmasına sebebiyet verecek etkiler nelerdir? Kombi her evin veya işyerlerinin ısınmasında büyük rol oynar. Bu nedenle kombiler hayatımızın vazgeçilmez bir demirbaşı olmuştur. Kombimizin parçalarının veya kartının arızalanmasında en büyük etken bakımsızlıktır.

Çoğu insan kombi arızalanmadıkça servis ihtiyacı duymamaktadır.Arıza durumunda ise gelen servisi fırsat bilip rutin bakımlarını geciktirerek yaptırtmaktadırlar. Gecikmiş olan bakım cihazınızın hareketli parçalarına zarar verebilir. Fan bakımı yapılmayan bir kombinin veya petek temizliği yapılmayan bir tesisatın kombi parça ve kartına zararları büyük olur.Bu etken size ve cebinize zarar verebilir. Fan bakımı yapılmaz ise fanın hareketli parçaları zamanla dönmeyecek hale gelir kilitlenir.Kilitlenen fan anakartınıza zarar verebilir.Bu size hem kartınızın hemde fanınızın değişmesine sebebiyet verebilir.

Rutin bakımlarınızı her yıl yaptırtmanız lazım.Kombi bakım ve detaylı bilgi için 444 6 279 numaralı telefonlarımızı arayabilir, randevu alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: