Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Bosch Kombi Servisi

18.06.2019
22
Ataşehir Bosch Kombi Servisi, Bosch kombilerde meydana gelen tüm arızalara profesyonel çözüm sunmaktadır. Bazı durumlarda kombi kullanıcılarının müdahale edebildiği durumlar söz konusudur ancak müdahale etmeden önce kombi teknik servisi ile irtibat kurulmalıdır. Örneğin kombi çalışmıyorsa cihazın içindeki suyun azalmış olması muhtemeldir. Basınç göstergesi 1,5’un altındaysa su eklenmelidir. Bir başka olasılık da elektrik enerjisinin gelmemesidir. Bu durumda şalter ve elektrik hattı kontrol edilmelidir. Gaz vanasının açık olup olmadığına bakılmalıdır. Bazı elektrik sorunları nedeni ile cihazın arızaya geçmesi de mümkündür. Bu durumda uları lambası yanmaktadır. Kombinin ateşleme yapmaması da ihtimal dahilindedir. Bu işlemlerin yapılmasına rağmen sorun devam ediyorsa kombi servisi ile iletişim kurulmalıdır.
Kombi Arızalarında Ne Yapılmalı?
Kombi çalışıyor ancak ısıtmıyorsa termostat derecesi kontrol edilmelidir ya da radyatörlerin üst ve alt vanalarının kapalı olup olmadığına bakılmalıdır.  Ya da cihazın ısıya duyarlı olan parçalarında sorun meydana gelmiştir. Sorunun devam etmesi durumunda Ataşehir Bosch Servisi ile iletişime geçilmelidir. Kombinin sıcak su vermemesi durumunda ilk bakılası gereken, cihazın kış ayarında olup olmadığıdır. Burada bir sorun yoksa kombi servisine başvurulmalıdır.

 Ataşehir-Bosch-Kombi-Servisi 

Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

 

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: