Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
trende

Ataşehir Arçelik Klima Servisi

27.05.2019
8
Ataşehir Arçelik Klima Servisi, yıpranmış olan ve muhtemel ev kazasına uğramış klima eşyalarınızı en kısa sürede sizleri memnun etmek için en hızlı ve sağlam olarak onarmakta ve bakım sırasında diğer parçalardaki sorunlar tespit edilip size bildirerek ücretsiz tamir etmekteyiz. Arçelik Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizi güler yüzlerinizi sürekli kalıcı bırakmak ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve bu yapılanmak bizim en büyük hedefimizdir.
Siz değerli müşterilerimizden, aldığımız memnuniyet ve güven ile 10 yıldır aynı kararlılık ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. 10 yılı aşkın süredir bizden duyduğunuz memnuniyet bizleri de memnun ederek bizi daha üst sıralarda çıkmamıza sebep oldu. Ataşehir Arçelik Klima Servis olarak taleplerinizi ve sorunlarınızı en iyi şekilde ve en kısa sürede cevap vererek sizleri memnun etmeyi başardık ve hala memnun etmeye çalışıyoruz. Ataşehir Arçelik Klima Servisi olarak hizmet anlayışımız ile başarı bizim için her zaman bir üstünlük olmuştur ve olmaya devam etmektedir.
Arçelik klima Servisi olarak 10 yılda edindiğimiz tecrübelerle profesyonelleşen personeller işe müşteri ağımızı süreli yeniliyoruz. Servisimiz istediğinden fazla bir şekilde istediğiniz zamanda istediğiniz kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 444 6 279 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.
Bizi Tanımak İster misiniz?

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir.Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli Özdemir Teknik Servis teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Özdemir Teknik Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti,
1 Yıl Değişen Parça Garantisi,
7×24 Hizmet Garantisi,
15 Yıllık Tecrübe

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: